Kompaniets treningstider v2018

Scroll ned til gjeldende dato


Mandager (uke 3-22) kl 20-21
- m/ Emilie

Torsdag 4.januar
Finalenummer (alle) kl 15:00-16:30 - m/ Tone
Gruppe A kl 16:30-18:00 - m/ Ninni
Gruppe B kl 18:00-19:30 - m/ Ninni

Fredag 5.januar
Finalenummer (alle) kl 18:00-19:30 - m/ Tone
Gruppe A kl 15:00-16:30 - m/ Ninni
Gruppe B kl 16:30-18:00 - m/ Ninni
Duo kl 16:30-18:00 - m/ Emilie

Lørdag 6.januar
Finalenummer (alle) kl 14:00-15:30 - m/ Tone
Gr C kl 11:00-12:30 (Studio 1) - m/ Ninni
Gr B kl 11:00-12:30 (Studio 2) - m/ Emilie
Gr A kl 12:30-14:00 - m/ Ninni
Duo kl 12:30-14:00 - m/ Emilie

Søndag 7.januar
Finalenummer (alle) kl 14:00-15:30 - m/ Tone
Gruppe C kl 11:00-12:30 (Studio 2) - m/ Ninni
Gruppe B kl 11:00-12:30 (Studio 1) - m/ Emilie
Gruppe A kl 12:30-14:00 - m/ Ninni

Tirsdag 9.januar
kl 16:00-17:00 Koreografi (Surpirse!)
kl 17:00-18:00 Kompanikos

Tirsdag 16.januar
Solo kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Trio kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
Duo kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Tirsdag 23.januar
Gruppe A kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Gruppe B kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
Gruppe C kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Fredag 26.januar
Audition for alle (ABC) kl 16:00-18:00 m/ Bartholomè
Gruppe C kl 18:00-19:30 - m/ Barthomolè

Lørdag 27.januar
Auditiongruppe kl 12:00-15:00 - m/ Bartholomè
Gruppe C kl 15:00-17:00 - m/ Bartholomè

Søndag 28.januar
Auditiongruppe kl 12:00-15:00 - m/ Bartholomè
Gruppe C kl 15:00-17:00 - m/ Bartholomè
Felles gjennomgang kl 11:00-12:00 - m/ Emilie

Tirsdag 30.januar
Gruppe A kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Gruppe B kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
Gruppe C kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Tirsdag 6.februar
Solo/Trio kl 16:00-17:00 (Majorstuen)

Duo kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Tirsdag 13.februar
Gruppe A kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Gruppe B kl 17:00-18:00 (Majorstuen)

Gruppe C kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Fredag 16.- tirsdag 20.februar
London med gruppe C - m/ Emilie, Stine og Giske

Tirsdag 27.februar
Gruppe A kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Gruppe B kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
Gruppe C kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Tirsdag 6.mars
ALLE kl 15:00-18:00 - m/ Emilie

Lørdag 10.mars
Full gjennomkjøring kl 12:00-15:00 - m/ Emilie

Søndag 11.mars oppmøte kl 08:45
Generalprøve kl 10:30
Forestilling x2

Tirsdag 13.mars
Alle (A+B+C) kl 15:00-17:00 (Majorstuen)- m/ Emilie

Tirsdag 10.april
Gruppe A kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Gruppe B kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
Gruppe C kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Tirsdag 24.april
Gruppe A kl 16:00-17:00 (Majorstuen)
Gruppe B kl 17:00-18:00 (Majorstuen)
Gruppe C kl 15:00-16:00 (Majorstuen)
- m/ Emilie

Lørdag 28.april
Alle (A+B+C+jr)
oppmøte kl 12:00 på Vinderen, så tar vi tbane sammen til Operaen og ser på dans på Operataket kl 13:00
- m/ Emilie

Lørdag 26.mai
Alle (A+B+C+jr) kl 12-15   

Søndag 27.mai
Alle (A+B+C+jr+BaViDa) 11-15

Lørdag 2.- søndag 3.juni
Forestilling på Marienlyst