Kompaniets treningstider

Kompaniets innstuderingstider høsten 2017
Skroll siden ned til neste dato!


Mandager (uke 35-uke 48) kl 20-21
- Åpningsnummer med Christina, ALLE!

2.september
KickOff -  Nøtteknekker finalenummer

Tirsdag 5.september
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Tirsdag 12.september
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Tirsdag 19.september
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Lørdag 23.september
Gruppe A kl 12:30-13:00 - m/ Elise
Gruppe B kl 12:30-14:00 - m/ Stine
Gruppe B kl 12:00-12:30 - m/ Elise 
Gruppe C kl 13:00-13:30 - m/ Elise
Roller kl 15-16 - (Vanessa, Ester, Lea, Josefine, Karen og Bertine) - m/ Tone

Søndag 24.september
Gruppe A kl 11:30-12:30 - m/ Julia
Gruppe B 12:20-14:00 - m/ Stine
Roller kl 14:00-15:00 - (Ester, Lea, Vanessa, Helena og Wilhelmine) - m/ Tone

Tirsdag 26.september
A kl 16:30-17:30 (Majorstuen)
B kl 15:30-16:30 (Majorstuen)
C kl 14:30-15:30 (Majorstuen)
m/ Emilie

Tirsdag 10.oktober
Gruppe A kl 15:30-17:00 (Majorstuen) - m/ Kristian

Tirsdag 17.oktober
Gruppe A kl 15:30-17:00 (Majorstuen) - m/ Kristian
Gruppe B+C kl 14:30-15:30 (Majorstuen) - m/ Emilie

Lørdag 21.oktober
Gruppe B kl 13:00-14:30 - m/ Stine
Gruppe C kl 12:30-14:00 (Majorstuen) - m/ Emilie
Roller kl 14:30-15:30 - (Emilia, Josefine og Karen) - m/ Tone

Søndag 22.oktober
Gruppe B kl 12:30-14:00 - m/ Stine
Gruppe C kl 11:00-12:30 - m/ Emilie
Roller kl 13:30-15:00 - (Bertine, Thea, Maren og Lea) - m/ Tone

Tirsdag 24.oktober
A kl 15:30-16:30 (Majorstuen)
B kl 16:30-17:30 (Majorstuen)
C kl 14:30-15:30 (Majorstuen)
m/ Emilie

Tirsdag 31.oktober
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Tirsdag 7.november
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Lørdag 11.november
Gruppe A+B Bergen - m/ Emilie + Ninni + Stine
Gruppe C kl 12:00-15:00 - m/ Trine (eneste helg!)

Søndag 12.november
Gruppe A+B Bergen - m/ Emilie + Ninni + Stine
Gruppe C kl 11:00-14:00 - m/ Trine (eneste helg!)

Tirsdag 14.november
A kl 15:30-16:30 (Majorstuen)
B kl 16:30-17:30 (Majorstuen)
C kl 14:30-15:30 (Majorstuen)
m/ Emilie

Tirsdag 21.november
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Tirsdag 28.november
Trio, solister og duett - m/ Emilie

Lørdag 9.desember
Gruppe A kl 12:30-14:00 - m/ Kristian
Gruppe B kl 11:00-12:30 - m/ Emilie
Gruppe C kl 12:30-14:00 - m/Ninni
Alle (finalenummer) kl 14:00-15:30 - m/ Tone

Søndag10.desember
Gruppe A kl 11:00-12:30 - m/ Kristian
Gruppe B kl 11:00-12:30 - m/ Emilie
Gruppe C kl 12:30-14:00 - m/ Ninni
Alle (finalenummer) kl 14:00-15:30 - m/ Tone

Tirsdag 12 .desember
Alle (A+B+C)
m/ Emilie, Ninni, Stine og Christina